Preloader
Haberler / Satın alacağım aracın Tramer - Hasar Kaydını nasıl öğrenebilirim?

tramer kaydı, hasar kaydı, tramer sorgulama, hasar sorgulama,hasar bilgisi,tramer bilgisi,araç tramer kayd,araç hasar kaydı,oto hasar kaydı , oto tramer kaydı, oto ekspertiz hasar kaydı, oto ekspertiz, plakadan hasar sorgulama sistemi, plakayla araç hasarını öğrenebilirmiyim, plakadan hasar sorgulama sistemi

Araç plaka sorgulama ve hasar tramer kaydı alma internetten yapılır mı?

Araç plaka sorgulama ve hasar tramer kaydı alma işlemlerini internet üzerinden online olarak yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmadan 2.el araç almamanızı tavsiye ederiz. Detayları haberimizde.

Günümüz Türkiye’si birçok teknolojik gelişmelerle çağa ayak uydurmuş ve birçok alanda interneti kullanmaya başlamıştır. Bu internetin kullanım alanı oldukça gelişmiştir. Hayatımıza yön veren internet hemen hemen her konuda bizlere günlük yaşantımızda kolaylık sağlamıştır. Fatura yatırma işlemlerimizden tutun bankaya olan kredi kartı borcumuzu öğrenme işlemine kadar internette pek çok işlemleri oturduğumuz yerden kolaylıkla yapmamızı sağlar. İnternete erişim zaten artık çok kolay denebilir. Her ailenin evinde her bireyin telefonunda denecek kadar çoğunluktadır. Bu yüzden de internetten işlem yapma işlemi hem kolaya gelir hem de vakitten tasarruf yapmamıza yardımcı olur. İnternet teknolojisi ile gelişen ülkemiz hayatımızın her alanında bizlere büyük kolaylık sağlamıştır. Bizlerde böylece interneti kullanarak işlemlerimizi gerçekleştirirken daha kısa bir şekilde yapabilme olanağı bulmuş oluruz. bugün ise yazımızda sizlere interneti kullanarak yapabileceğiniz büyük rahatlık bulacağınız işlemi anlatacağız. 
 
Çok zaman harcayarak yapmış olduğunuz araç sorgulama, plaka sorgulama, hasar kaydı ve tramer sorgulama işlemlerini büyük kolaylıkla yapabileceksiniz. Son yıllarda oldukça aktif biçimde kullanılan bir sistem olan online işlemleri kullanan kişi sayısı da her geçen gün artmaktadır. Devletimizde biz vatandaşların internette ki online uygulamaları bu denli çok kullandığımızın farkındadır. Bu sebeple de internet teknolojisini daha da gelişmesini sağlamıştır. Dijital platform üzerinde hizmete açılmış olan online uygulamalar bizlerin kamu işlemlerini daha kısa bir sürede yapabilmelerini sağlamıştır. son yılların en modern teknolojine ayak uyduran bu uygulama sayesinde bizler imkânlardan yararlanma olanağı bulmuş oluruz. Pratik ve kolay bir şekilde işlemlerimizi bu yoldan yaparak bizler oldukça büyük rahatlığa kavuşuruz.
 
Bu online sistemleri her türlü kamu kurum ya da kuruluşları kullanmaktadır. Bu kurum ve kuruluşların sayısı her geçen gün artarak çoğalmaktadır. Bu kurum ve kuruluşlara örnek verecek olursak Sosyal Güvenlik Kurumu, sağlık Bakanlığı, özel bankalar, Emniyet Genel Müdürlüğü gibi isimler sayılabilir. Bu isimlere daha pek çok farklı alanlarda ki kurum ve kuruluş isimleri de eklenebilir. Her kurum kendi alanında oldukça büyük yol kat ederek bu alanlara gelmişlerdir. Dolayısıyla da bu kurum ve kuruluşlar daha çok tercih edilerek bizlerin kurumlarda olan işlemlerimizi evde, işte, yolda aklınıza gelebilecek olan her türlü yer de yapabilirsiniz. İnternete erişim sağladığınız pek çok alanda bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bugünkü yazımızda ise sizlere Emniyet Genel Müdürlüğünün sizlere sunmuş olduğu bir uygulamadan bahsedeceğiz. 
 
Araç ve plaka sorgulama, hasar kaydı ve tramer sorgulama işlemlerinizi artık bu sistem ile yapabilirsiniz. Ülkemizde ki ailelerin maddi açıdan durumları çok da iyi değildir. Yani her aile kıt kanaat geçimlerini sürdürmektedir desek yanılmış olmayız. Her birimiz yoğun iş hayatında ayrıca işe, oraya buraya giderken oldukça yoğun bir biçimde ulaşım araçlarını kullanmaktayız. Acaba dolmuşu kaçırdık mı, vapur gecikti mi gibi sorularla boğuşmamak için bizler en kısa süre içinde bir araç sahibi olmak isteriz. Ancak birinci el arabalar da el pahasıdır. Bu araçları almak bizleri maddi açıdan güç duruma düşürebilir. Bizler de bu durumla karşılaşmamak için ikinci el arabalara rağbet gösteririz. Hem ayağımızı yerden keser hem de bizlerin cebine çok zarar vermemiş olur. Son yıllarda oldukça hareketli bir dönem geçirmekte olan 2. el araç alım-satım piyasasında vatandaşın karşı karşıya kaldığı pek çok sorun bulunuyor. Özellikle çalıntı araç durumu bu noktada vatandaşın büyük mağduriyetlerle karşı karşıya kalmasına yol açıyor.
 
Çalıntı araç durumu başta ikinci el araç alım satım işlemleri olmak üzere tüm araç piyasalarında vatandaşın en sık karşılaştıkları sorunlar arasında yer almaktadır. Online hizmet sayesinde vatandaşlara istedikleri her türlü bilgiyi en kısa süre zarfı içinde verilmesi sağlanmıştır. e-devlethizmet kapısına başvurarak istediğiniz aracı, istediğiniz plakanın üzerinde bir ceza, hasar ya da tramer olup olmadığınız sorgulatabilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle e-Devlet resmi sitesine giriş yapmanı gerekecektir. Sizler de PTT şubesinden almış olduğunuz şifre ve T.C. kimlik numaranız ile bu sisteme girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında resmi sayfaya giriş yapmış olursunuz. Ekranın sağ üst köşesinde yer alan e-Hizmet bölümünden Emniyet Genel Müdürlüğü başlığını tıklayınız. Karşınıza araç, plaka sorgulama ve hasar kaydı tramer sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz. Sorgulama yapacak olduğunuz aracın plakasını ilgili alana yazdığınız takdirde karşınıza en güncel ve en doğru hasar kaydı ve tramer sorgulama sonuçlarını ekranda bulabilirsiniz. 

Kaynak :www. milliyet.com.tr
Etiketler: tramer kaydı, hasar kaydı, tramer sorgulama, hasar sorgulama,hasar bilgisi,tramer bilgisi,araç tramer kayd,araç hasar kaydı,oto hasar kaydı , oto tramer kaydı, oto ekspertiz hasar kaydı, oto ekspertiz, plakadan hasar sorgulama sistemi, plakayla araç hasarını öğrenebilirmiyim, plakadan hasar sorgulama sistemi, Oto Ekspertiz Bayilik, Oto Ekspertiz Bayi, Oto Ekspertiz Nasıl Olunur, Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır, Oto Ekspertiz Ücreti, Oto Ekspertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Ekspertiz Açma Maliyeti, Oto Ekspertiz Bayilik Maliyeti, Oto Ekspertiz Bayilik Maliyeti, Oto Ekspertiz Bayilik, Oto Ekspertiz Bayi Nasıl Olurum, Oto Ekspertiz, Oto Check Up, Araç Ekspertiz, Otomobil Check Up, Oto Ekspertiz Bayi, Oto Check Up Bayi, Dyno Test Bayi, Computest Bayi, Oto Ekspertiz Bayilik, Oto Check Up Bayilik, Araç Ekspertiz Bayilik, Otomobil Check Up Bayilik, Dyno Test Bayilik, Computest Bayilik, Oto Ekspertiz Bayilik Alma, Oto Check Up Bayilik Alma

OTO ANALİZ GOOGLE KELİME BULUTU: Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Bayilik, Oto Ekspertiz Açma Maliyeti, Oto Ekspertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır, Oto Ekspertiz Açma Şartları, Oto Ekspertiz Franchise, Oto Ekspertiz Bayilik Fiyatları, Oto Expertiz Makinaları, Oto Ekspertiz Bayilik Alma, Oto Ekspertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Ekspertiz Bayilikleri, Oto Ekspertiz Bayi Nasıl Olunur, Oto Expertiz, Oto Expertiz Bayilik, Oto Expertiz Açma Maliyeti, Oto Expertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Expertiz Bayiliği Nasıl Alınır, Oto Expertiz Açma Şartları, Oto Expertiz Franchise, Oto Expertiz Bayilik Fiyatları, Oto Expertiz Makinaları, Oto Expertiz Bayilik Alma, Oto Expertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Expertiz Bayilikleri, Oto Expertiz Bayi Nasıl Olunur, Computest, Computest Bayilik, Computest Açma Maliyeti, Computest Bayilik Veren Firmalar, Computest Bayiliği Nasıl Alınır, Computest Açma Şartları, Computest Franchise, Computest Bayilik Fiyatları, Computest Makinaları, Computest Bayilik Alma, Computest Bayilik Veren Firmalar, Computest Bayilikleri, Computest Bayi Nasıl Olunur, Computest Kurulum Maliyeti, Computest Açmak İstiyorum, Oto Checkp Up Bayilik, Oto Checkp Up Açma Maliyeti, Oto Checkp Up Bayilik Veren Firmalar, Oto Checkp Up Bayiliği Nasıl Alınır, Oto Checkp Up Açma Şartları, Oto Checkp Up Franchise, Oto Checkp Up Bayilik Fiyatları, Oto Checkp Up Makinaları, Oto Checkp Up Bayilik Alma, Oto Checkp Up Bayilik Veren Firmalar, Oto Checkp Up Bayilikleri, Oto Checkp Up Bayi Nasıl Olunur, Oto Checkp Up Kurulum Maliyeti, Oto Checkp Up Açmak İstiyorum, Dynotest, Dynotest Bayilik, Dynotest Açma Maliyeti, Dynotest Bayilik Veren Firmalar, Dynotest Bayiliği Nasıl Alınır, Dynotest Açma Şartları, Dynotest Franchise, Dynotest Bayilik Fiyatları, Dynotest Makinaları, Dynotest Bayilik Alma, Dynotest Bayilik Veren Firmalar, Dynotest Bayilikleri, Dynotest Bayi Nasıl Olunur, Dynotest Kurulum Maliyeti, Dynotest Up Açmak İstiyorum

BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Oto Ekspertiz Bayilik Adana, Oto Ekspertiz Bayilik Adıyaman, Oto Ekspertiz Bayilik Afyon, Oto Ekspertiz Bayilik Ağrı, Oto Ekspertiz Bayilik Amasya, Oto Ekspertiz Bayilik Ankara, Oto Ekspertiz Bayilik Antalya, Oto Ekspertiz Bayilik Artvin, Oto Ekspertiz Bayilik Aydın, Oto Ekspertiz Bayilik Balıkesir, Oto Ekspertiz Bayilik Bilecik, Oto Ekspertiz Bayilik Bingöl, Oto Ekspertiz Bayilik Bitlis, Oto Ekspertiz Bayilik Bolu, Oto Ekspertiz Bayilik Burdur, Oto Ekspertiz Bayilik Bursa, Oto Ekspertiz Bayilik Çanakkale, Oto Ekspertiz Bayilik Çankırı, Oto Ekspertiz Bayilik Çorum, Oto Ekspertiz Bayilik Denizli, Oto Ekspertiz Bayilik Diyarbakır, Oto Ekspertiz Bayilik Edirne, Oto Ekspertiz Bayilik Elazığ ,Oto Ekspertiz Bayilik Erzincan ,Oto Ekspertiz Bayilik Erzurum, Oto Ekspertiz Bayilik Eskişehir, Oto Ekspertiz Bayilik Gaziantep, Oto Ekspertiz Bayilik Giresun, Oto Ekspertiz Bayilik Gümüşhane, Oto Ekspertiz Bayilik Hakkâri, Oto Ekspertiz Bayilik Hatay, Oto Ekspertiz Bayilik Isparta, Oto Ekspertiz Bayilik Mersin, Oto Ekspertiz Bayilik İstanbul, Oto Ekspertiz Bayilik İzmir, Oto Ekspertiz Bayilik Kars, Oto Ekspertiz Bayilik Kastamonu, Oto Ekspertiz Bayilik Kayseri, Oto Ekspertiz Bayilik Kırklareli, Oto Ekspertiz Bayilik Kırşehir, Oto Ekspertiz Bayilik Kocaeli, Oto Ekspertiz Bayilik Konya, Oto Ekspertiz Bayilik Kütahya, Oto Ekspertiz Bayilik Malatya, Oto Ekspertiz Bayilik Manisa, Oto Ekspertiz Bayilik Maraş, Oto Ekspertiz Bayilik Mardin, Oto Ekspertiz Bayilik Muğla, Oto Ekspertiz Bayilik Muş, Oto Ekspertiz Bayilik Nevşehir, Oto Ekspertiz Bayilik Niğde, Oto Ekspertiz Bayilik Ordu, Oto Ekspertiz Bayilik Rize, Oto Ekspertiz Bayilik Sakarya, Oto Ekspertiz Bayilik Samsun, Oto Ekspertiz Bayilik Siirt, Oto Ekspertiz Bayilik Sinop, Oto Ekspertiz Bayilik Sivas, Oto Ekspertiz Bayilik Tekirdağ, Oto Ekspertiz Bayilik Tokat, Oto Ekspertiz Bayilik Trabzon, Oto Ekspertiz Bayilik Tunceli, Oto Ekspertiz Bayilik Şanlıurfa, Oto Ekspertiz Bayilik Uşak, Oto Ekspertiz Bayilik Van, Oto Ekspertiz Bayilik Yozgat, Oto Ekspertiz Bayilik Zonguldak, Oto Ekspertiz Bayilik Aksaray, Oto Ekspertiz Bayilik Bayburt, Oto Ekspertiz Bayilik Karaman, Oto Ekspertiz Bayilik Kırıkkale, Oto Ekspertiz Bayilik Batman, Oto Ekspertiz Bayilik Şırnak, Oto Ekspertiz Bayilik Bartın, Oto Ekspertiz Bayilik Ardahan, Oto Ekspertiz Bayilik Iğdır, Oto Ekspertiz Bayilik Yalova, Oto Ekspertiz Bayilik Karabük, Oto Ekspertiz Bayilik Kilis, Oto Ekspertiz Bayilik Osmaniye, Oto Ekspertiz Bayilik Düzce