Preloader
Mobil Oto Ekspertiz

OTO ANALİZ YERİNDE / MOBİL OTO EKSPERTİZ

Oto Analiz Firması olarak; Tam donanımlı Mobil Oto Ekspertiz aracımız ile istediğiniz adrese gelerek aracınızın yerinde ekspertizini yaparız. Bilgisayarlı son teknoloji ile gerçekleştirilen testler sonunda aracın o an ki durumu hakkında size detaylı olarak ekspertiz raporunu veriyoruz. 2. El araç alım satımında en büyük sorun ne aldığınızı bilmemektir. Oto Analiz Firmasının Oto EkspertizRaporu sayesinde satın alacağınız aracı güvenle alabilirsiniz. Satın alacağınız 2. El araç farklı şehirde bile olsa bile biz gidip tüm kontrollerini sizin adınıza yapıp raporu size ulaştırıyoruz.

Zamanınız kısıtlıysa veya serviste saatlerce almayı düşündüğünüz aracın kontrol edilmesini beklemek istemiyorsanız, Mobil Ekspertiz Hizmeti tam size göre. Almayı düşündüğünüz aracı kontrole götürmeye zamanınız yoksa, Mobil Hizmet ile Mobil Eksper servislerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, bizi arayıp randevü tarih ve saatini söylemek. Mobil Hizmet'i tercih etmeniz durumunda, mobil ekiplerimiz belirttiğiniz adrese gelir ve almak istediğiniz aracın tüm kontrollerini gerçekleştirir. Size Detaylı Raporunuzu size teslim eder.


OTO ANALİZ - MOBİL OTO EKSPERTİZİN AVANTAJLARI?

+ Size zaman kazandırıyoruz.
+ Farklı şehirde olsanız bile sizin adınıza gidip aracı inceleyip ekspertiz raporunuzu gönderiyoruz.
+ 2. El Araç Alım/Satım işini kolaylaştırıyoruz.
+ Güven verir.
+ Ayağınıza gelen hizmet farkı.

 

OTO ANALİZ - MOBİL OTO EKSPERTİZ NEDİR?

Adından da anlaşılacağı üzere alacağınız veya satacağınız aracın otomobilin bulunduğu yere ya da sizin belirttiğiniz adrese eksperimizin gelerek yerinde yapılan ekspertiz ve raporlamadır. Başka bir ilde araç buldunuz ama aracı gösterecek kimseniz yok mu? Sizin istediğiniz zaman müsait olacak mı? Kimseye yük olmak mı istemiyorsunuz? Biz bir randevu kadar yakınız. Bulduğunuz araca kendiniz bakmaya gideceksiniz ama araçtan anlamıyor musunuz? Randevunuzda belirtin eksperimizle birlikte aracın bulunduğu yerde buluşun. Oto Ekspertizi yerinde inceleyin. Başka bir ile gidip zamanınızı ve paranızı boşa harcamayıp aracı beğenmeden dönme riskini almayın. Size uygun tarifelerimizden birini seçin. Hem vakitten kazanın hem de paranız cebinizde kalsın.


OTO ANALİZ ARAÇ İÇİN TARİFLER

EKONOMİK (1), 
EKONOMİK (2) ve STANDART EKSPER olmak üzere üç tarife bulunmaktadır.

EKONOMİK (1) ve (2) tarifeler verilen adreste,
STANDART EKSPERTİZ merkezlerimize götürülerek gerçekleştirilir.

Ekspertiz için aynı ilde bulunmanız, aracın başında olmanız gerekmez. Randevu saatini siz belirlersiniz.
Whatsapp kullanıcısı olmanız durumunda raporlama ve araca ait fotoğraflar tarafınıza anında iletilir.
Para İade Garanti:Oto Analiz Mobil Oto Ekspertizin sorumlu olduğu hata durumunda yaptığınız ödeme tarafınıza iade edilir.

 

OTO ANALİZ YERİNDE EKSPERTİZ İŞLEYİŞ

1- Adım: Araç ile ilgili gerekli formu doldurup istediğiniz raporlamayı seçiniz. Ekonomik Ekspertiz yada Standart Ekspertiz.
2- Adım: Sizin için uygun gün ve saati not olarak ekleyiniz. Sizinle irtibata geçmemizi sağlayacak bilgileri giriniz.
3- Adım: Seçtiğiniz raporlama ile ilgili gerekli ücret yatırıldığında eksperimiz sizinle irtibata geçecektir.
4- Adım: İstediğiniz raporlama yapıldıktan sonra belirtiğiniz şekilde tarafınıza iletilecektir.

 

OTO ANALİZ MOBİL EKSPERTİZ HİZMETLERİMİZ

OTO ANALİZ EKONOMİK (1) EKSPERTİZ:
Bizzat konunun uzmanı ekspertiz tarafından, sizin belirtiğiniz adrese gidilerek yerinde yapılan ve aşağıda belirtilen başlıklar altında inceleme yapılan ekspertiz paketidir.

OTO ANALİZ EKONOMİK (2) EKSPERTİZ:
Bizzat konunun uzmanı ekspertiz tarafından, sizin belirtiğiniz adrese gidilerek yerinde yapılan ve aşağıda belirtilen başlıklar altında inceleme yapılan ekspertiz paketidir. EKONOMİK (1) pakete ilave olarak eklenmiş kısımlar mevcuttur.

OTO ANALİZ STANDART EKSPERTİZ:
Belirtilen ilde yetkili eksperimiz tarafından araç sahibinin izni olması durumunda tam donanımlı ve bilgisayar sistemli kontrol bulunan komputest merkezine götürülerek tam donanımlı yapılan ekspertiz paketidir.

 

OTO ANALİZ GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

+ Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi ve her türlü veriler  kişisel bilgiyi  oluşturmaktadır. “Gizli Bilgiler” olarak adlandırılır.
+ Kişisel bilgileriniz Yerindekspertizin dışındaki kişilerle, 3. Kişilerle, şirketlerle ve kuruluşlarla paylaşılmaz.
+ Aşağıdaki herhangi bir durum, bu kural için istisna oluşturur.
+ Yasal nedenlerle (Gerekli kararların bulunması şartı ile)
+ İzin vermeniz durumunda (tarafınızdan izin alınarak)
+ Yayınlanmasını istediğiniz ve herkese açık olarak bulunan bir kısımda yaptığınız özel olmayan paylaşımlar istisnadır.
+ Oto Analiz Mobil Oto Ekspertizin gerekli önlemleri almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Yerindekspertiz’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
+ Kullanıcılar, üyelik/kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler.
+ Her Kullanıcı, işbu websitesini ziyaret ederek "Gizlilik Politikası" hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

 

OTO ANALİZ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- Üye yerinde ekspertiz  internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararlardan kendi sorumluluğu olduğunu beyan ve taahhüt eder.

2- Üye, Yerindekspertiz tarafından kendisine verilmiş olan şifreyi başka kişi ya da kuruluşlara veremez, üyenin söz konusu şifreyi kullanma hakkı bizzat kendisine aittir.

3- İnternet sitesini kullanırken yasal mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder. Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler tamamen üyeyi bağlayacaktır.

4- İnternet sitesini hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edici şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

5- İnternet sitesinin kullanılmasından dolayı uğrayabileceği herhangi bir zarar yüzünden Yerindekspertiz den tazminat talep etmemeyi peşinen kabul etmiştir.

6- Yerindekspertizin her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyenin üyeliğini silme, müşteriye ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır.

7- Yerindekspertiz, sitenin içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme hakkına sahiptir

8- Yerindekspertiz, iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine bilgilendirme mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahiptir. Üyeler üyelik sözleşmesi ile bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

9- Yerindekspertiz üyenin üyelik sözleşmesinin herhangi bir hükmünü ihlal etmesi durumunda üyenin üyeliğini haber vermeksizin iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

10- İşbu sözleşmeye ilişkin ihtilaflarda Konya Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

11-Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme üyenin üye olması anında karşılıklı olarak yürürlülüğe girmiştir.

 

GARANTİ KOŞULLARI

+ Verilen ekspertiz hizmetleri www.oto-analiz.com garantisi kapsamındadır.
+ Ekspertiz işlemleri işinde uzman personel tarafından gerçekleştirilir.
+ Ekspertiz raporlamadaOto Analiz Mobil Oto Ekspertizin sorumlu olduğu hata yada yanlışlık olması durumunda ücretli eksper işlemlerinde yaptığınız ödemeden kesinti yapılmadan tarafınıza iade edilir.

 

RANDEVU VE İPTAL ŞARTLARI

+ Oto Analiz Mobil Oto Ekspertiz randevu kuralları iki taraflı değerlendirilmiş ve hazırlanmış olup, Oto Analiz Mobil Oto Ekspertiz ve ekspertiz yaptıran  kişilerin haklarını güvence altına almayı hedeflemiştir.

+ Size sunulan hizmetin yerinde yapıldığı göz önünde bulundurularak adres ve iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi iki taraf açısından  zaman ve diğer kayıpların önlenmesi için önem taşımaktadır.

+ Oto Analiz Mobil Oto Ekspertize randevu iptal talebinde bulunar ve Ödemenizi geri çekmez ve aynı kategoride bu hakkınızı daha sonra kullanmak istenmeniz durumunda kesinti yapılmaz yeni ekspertiz talebi ek ücret istenmeden gerçekleştirilir.

+Oto Analiz Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini ekspertiz işlemi gerçekleşmediği sürece sizinle iletişime geçen ekspertizimizle bağlantı kurarak değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.

+ Oto Analiz Mobil Oto Ekspertiz’den almış olduğunuz randevu gün ve saatini hava şartları  yol ve trafik durumu ve diğer sebeplerle Pilot Garage Mobil Oto Ekspertiz sizinde onayladığınız gün veya saatle değiştirme hakkı bulunmaktadır.

+ Ekspertiz Kuralları’nı onaylayan kişi yukarıda vermiş olduğu bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğunu yanlış veya yanıltıcı bilgi yada beyanda bulunduğunda  sorumluluğun kendisinde olduğunu kabul ve taahhüt etmiş sayılır.

 

ÖDEME YÖNTEMLERİMİZ

+ Banka Havalesi, EFT, İnternet Bankacılığı ve araç ile aynı ilde bulunmanız şartı ile kapıda nakit ödeme imkanı bulunmaktadır.

+ Yaptığınız ödemelerde ayrıntı kısmına randevu alırken girdiğiniz isim veya cep telefonunuzu ekleyiniz

+ Yukarıda belirtilen iban lara ait hesaplara havale veya internet bankacılığı ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz

+ Ödeme gerçekleştikten sonra sizinle en kısa sürede irtibata geçilecektir.

 

MOBİL OTO EKSPERTİ VERDİĞİMİZ İLLER

Mobil Oto Ekspertiz Adana, Mobil Oto Ekspertiz Adıyaman, Mobil Oto Ekspertiz Afyon, Mobil Oto Ekspertiz Ağrı, Mobil Oto Ekspertiz Amasya, Mobil Oto Ekspertiz Ankara, Mobil Oto Ekspertiz Antalya, Mobil Oto Ekspertiz Artvin, Mobil Oto Ekspertiz Aydın, Mobil Oto Ekspertiz Balıkesir, Mobil Oto Ekspertiz Bilecik, Mobil Oto Ekspertiz Bingöl, Mobil Oto Ekspertiz Bitlis, Mobil Oto Ekspertiz Bolu, Mobil Oto Ekspertiz Burdur, Mobil Oto Ekspertiz Bursa, Mobil Oto Ekspertiz Çanakkale, Mobil Oto Ekspertiz Çankırı, Mobil Oto Ekspertiz Çorum, Mobil Oto Ekspertiz Denizli, Mobil Oto Ekspertiz Diyarbakır, Mobil Oto Ekspertiz Edirne, Mobil Oto Ekspertiz Elazığ, Mobil Oto Ekspertiz Erzincan, Mobil Oto Ekspertiz Erzurum, Mobil Oto Ekspertiz Eskişehir, Mobil Oto Ekspertiz Gaziantep, Mobil Oto Ekspertiz Giresun, Mobil Oto Ekspertiz Gümüşhane, Mobil Oto Ekspertiz Hakkâri, Mobil Oto Ekspertiz Hatay, Mobil Oto Ekspertiz Isparta, Mobil Oto Ekspertiz Mersin, Mobil Oto Ekspertiz İstanbul, Mobil Oto Ekspertiz İzmir, Mobil Oto Ekspertiz Kars, Mobil Oto Ekspertiz Kastamonu, Mobil Oto Ekspertiz Kayseri, Mobil Oto Ekspertiz Kırklareli, Mobil Oto Ekspertiz Kırşehir, Mobil Oto Ekspertiz Kocaeli, Mobil Oto Ekspertiz Konya, Mobil Oto Ekspertiz Kütahya, Mobil Oto Ekspertiz Malatya, Mobil Oto Ekspertiz Manisa, Mobil Oto Ekspertiz Maraş, Mobil Oto Ekspertiz Mardin, Mobil Oto Ekspertiz Muğla, Mobil Oto Ekspertiz Muş, Mobil Oto Ekspertiz Nevşehir, Mobil Oto Ekspertiz Niğde, Mobil Oto Ekspertiz Ordu, Mobil Oto Ekspertiz Rize, Mobil Oto Ekspertiz Sakarya, Mobil Oto Ekspertiz Samsun, Mobil Oto Ekspertiz Siirt, Mobil Oto Ekspertiz Sinop, Mobil Oto Ekspertiz Sivas, Mobil Oto Ekspertiz Tekirdağ, Mobil Oto Ekspertiz Tokat, Mobil Oto Ekspertiz Trabzon, Mobil Oto Ekspertiz Tunceli, Mobil Oto Ekspertiz Şanlıurfa, Mobil Oto Ekspertiz Uşak, Mobil Oto Ekspertiz Van, Mobil Oto Ekspertiz Yozgat, Mobil Oto Ekspertiz Zonguldak, Mobil Oto Ekspertiz Aksaray, Mobil Oto Ekspertiz Bayburt, Mobil Oto Ekspertiz Karaman, Mobil Oto Ekspertiz Kırıkkale, Mobil Oto Ekspertiz Batman, Mobil Oto Ekspertiz Şırnak, Mobil Oto Ekspertiz Bartın, Mobil Oto Ekspertiz Ardahan, Mobil Oto Ekspertiz Iğdır, Mobil Oto Ekspertiz Yalova, Mobil Oto Ekspertiz Karabük, Mobil Oto Ekspertiz Kilis, Mobil Oto Ekspertiz Osmaniye, Mobil Oto Ekspertiz Düzce

Mobil Oto Ekspertiz, Mobil Oto Expertiz, Mobil Oto Computes, Mobil Oto Dynotest, Mobil Oto Ekspertiz Raporu, Mobil Oto Ekspertiz Ücreti, Mobil Oto Ekspertiz Telefon, Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti, Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti Veren Firmalar, Mobil Oto Ekspertiz Hizmeti Veren Şirketler, Mobil Oto Ekspertiz Bayilik, Mobil Oto Ekspertiz Bayilik Maliyeti, Mobil Oto Ekspertiz Bayilik Veren Firmalar, Mobil Oto Ekspertiz Makinaları, Mobil Oto Ekspertiz Nasıl Olunur, Mobil Oto Ekspertiz Ücreti, Mobil Oto Ekspertiz Bayiliği, Mobil Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır, Mobil Oto Ekspertiz Açma Maliyeti, Mobil Oto Ekspertiz İstanbul, Mobil Oto Ekspertiz Anadolu Yakası, Mobil Oto Ekspertiz Avrupa Yakası, Mobil Oto Ekspertiz Ankara, Mobil Oto Ekspertiz İzmir, Mobil Oto Ekspertiz Adana, Mobil Oto Ekspertiz Antalya, Mobil Oto Ekspertiz Trabzon, Mobil Oto Ekspertiz Konya, Mobil Oto Ekspertiz Gaziantep, Mobil Oto Ekspertiz Bursa, Mobil Oto Ekspertiz Kocaeli, Mobil Oto Ekspertiz Ümraniye, Mobil Oto Ekspertiz Kadıköy

OTO ANALİZ GOOGLE KELİME BULUTU: Oto Ekspertiz, Oto Ekspertiz Bayilik, Oto Ekspertiz Açma Maliyeti, Oto Ekspertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Ekspertiz Bayiliği Nasıl Alınır, Oto Ekspertiz Açma Şartları, Oto Ekspertiz Franchise, Oto Ekspertiz Bayilik Fiyatları, Oto Expertiz Makinaları, Oto Ekspertiz Bayilik Alma, Oto Ekspertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Ekspertiz Bayilikleri, Oto Ekspertiz Bayi Nasıl Olunur, Oto Expertiz, Oto Expertiz Bayilik, Oto Expertiz Açma Maliyeti, Oto Expertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Expertiz Bayiliği Nasıl Alınır, Oto Expertiz Açma Şartları, Oto Expertiz Franchise, Oto Expertiz Bayilik Fiyatları, Oto Expertiz Makinaları, Oto Expertiz Bayilik Alma, Oto Expertiz Bayilik Veren Firmalar, Oto Expertiz Bayilikleri, Oto Expertiz Bayi Nasıl Olunur, Computest, Computest Bayilik, Computest Açma Maliyeti, Computest Bayilik Veren Firmalar, Computest Bayiliği Nasıl Alınır, Computest Açma Şartları, Computest Franchise, Computest Bayilik Fiyatları, Computest Makinaları, Computest Bayilik Alma, Computest Bayilik Veren Firmalar, Computest Bayilikleri, Computest Bayi Nasıl Olunur, Computest Kurulum Maliyeti, Computest Açmak İstiyorum, Oto Checkp Up Bayilik, Oto Checkp Up Açma Maliyeti, Oto Checkp Up Bayilik Veren Firmalar, Oto Checkp Up Bayiliği Nasıl Alınır, Oto Checkp Up Açma Şartları, Oto Checkp Up Franchise, Oto Checkp Up Bayilik Fiyatları, Oto Checkp Up Makinaları, Oto Checkp Up Bayilik Alma, Oto Checkp Up Bayilik Veren Firmalar, Oto Checkp Up Bayilikleri, Oto Checkp Up Bayi Nasıl Olunur, Oto Checkp Up Kurulum Maliyeti, Oto Checkp Up Açmak İstiyorum, Dynotest, Dynotest Bayilik, Dynotest Açma Maliyeti, Dynotest Bayilik Veren Firmalar, Dynotest Bayiliği Nasıl Alınır, Dynotest Açma Şartları, Dynotest Franchise, Dynotest Bayilik Fiyatları, Dynotest Makinaları, Dynotest Bayilik Alma, Dynotest Bayilik Veren Firmalar, Dynotest Bayilikleri, Dynotest Bayi Nasıl Olunur, Dynotest Kurulum Maliyeti, Dynotest Up Açmak İstiyorum

BAYİLİK VERİLECEK ŞEHİRLER: Oto Ekspertiz Bayilik Adana, Oto Ekspertiz Bayilik Adıyaman, Oto Ekspertiz Bayilik Afyon, Oto Ekspertiz Bayilik Ağrı, Oto Ekspertiz Bayilik Amasya, Oto Ekspertiz Bayilik Ankara, Oto Ekspertiz Bayilik Antalya, Oto Ekspertiz Bayilik Artvin, Oto Ekspertiz Bayilik Aydın, Oto Ekspertiz Bayilik Balıkesir, Oto Ekspertiz Bayilik Bilecik, Oto Ekspertiz Bayilik Bingöl, Oto Ekspertiz Bayilik Bitlis, Oto Ekspertiz Bayilik Bolu, Oto Ekspertiz Bayilik Burdur, Oto Ekspertiz Bayilik Bursa, Oto Ekspertiz Bayilik Çanakkale, Oto Ekspertiz Bayilik Çankırı, Oto Ekspertiz Bayilik Çorum, Oto Ekspertiz Bayilik Denizli, Oto Ekspertiz Bayilik Diyarbakır, Oto Ekspertiz Bayilik Edirne, Oto Ekspertiz Bayilik Elazığ ,Oto Ekspertiz Bayilik Erzincan ,Oto Ekspertiz Bayilik Erzurum, Oto Ekspertiz Bayilik Eskişehir, Oto Ekspertiz Bayilik Gaziantep, Oto Ekspertiz Bayilik Giresun, Oto Ekspertiz Bayilik Gümüşhane, Oto Ekspertiz Bayilik Hakkâri, Oto Ekspertiz Bayilik Hatay, Oto Ekspertiz Bayilik Isparta, Oto Ekspertiz Bayilik Mersin, Oto Ekspertiz Bayilik İstanbul, Oto Ekspertiz Bayilik İzmir, Oto Ekspertiz Bayilik Kars, Oto Ekspertiz Bayilik Kastamonu, Oto Ekspertiz Bayilik Kayseri, Oto Ekspertiz Bayilik Kırklareli, Oto Ekspertiz Bayilik Kırşehir, Oto Ekspertiz Bayilik Kocaeli, Oto Ekspertiz Bayilik Konya, Oto Ekspertiz Bayilik Kütahya, Oto Ekspertiz Bayilik Malatya, Oto Ekspertiz Bayilik Manisa, Oto Ekspertiz Bayilik Maraş, Oto Ekspertiz Bayilik Mardin, Oto Ekspertiz Bayilik Muğla, Oto Ekspertiz Bayilik Muş, Oto Ekspertiz Bayilik Nevşehir, Oto Ekspertiz Bayilik Niğde, Oto Ekspertiz Bayilik Ordu, Oto Ekspertiz Bayilik Rize, Oto Ekspertiz Bayilik Sakarya, Oto Ekspertiz Bayilik Samsun, Oto Ekspertiz Bayilik Siirt, Oto Ekspertiz Bayilik Sinop, Oto Ekspertiz Bayilik Sivas, Oto Ekspertiz Bayilik Tekirdağ, Oto Ekspertiz Bayilik Tokat, Oto Ekspertiz Bayilik Trabzon, Oto Ekspertiz Bayilik Tunceli, Oto Ekspertiz Bayilik Şanlıurfa, Oto Ekspertiz Bayilik Uşak, Oto Ekspertiz Bayilik Van, Oto Ekspertiz Bayilik Yozgat, Oto Ekspertiz Bayilik Zonguldak, Oto Ekspertiz Bayilik Aksaray, Oto Ekspertiz Bayilik Bayburt, Oto Ekspertiz Bayilik Karaman, Oto Ekspertiz Bayilik Kırıkkale, Oto Ekspertiz Bayilik Batman, Oto Ekspertiz Bayilik Şırnak, Oto Ekspertiz Bayilik Bartın, Oto Ekspertiz Bayilik Ardahan, Oto Ekspertiz Bayilik Iğdır, Oto Ekspertiz Bayilik Yalova, Oto Ekspertiz Bayilik Karabük, Oto Ekspertiz Bayilik Kilis, Oto Ekspertiz Bayilik Osmaniye, Oto Ekspertiz Bayilik Düzce